Tylko do dziś do 15:00 rozdanie LUSH!!

Z rana przypominajka. Początkowo rozdanie miało być do 10:00, ale przecież zgłoszenia będę sprawdzać dopiero jak wrócę z pracy, więc co mam zamykać o 10, jak sprawdzać będę dopiero po 15, więc macie trochę więcej czasu. Nagroda jest naprawdę zacna, to moja ulubiona maseczka, a ja jestem maseczkowym potworkiem, więc znam się na rzeczy. To co, klikajcie i nagrodę zdobywajcie! 


Wyniki dziś ok. 19: nagroda trafia do Mineralnej Kasi - czekam na dane do wysyłki przez 24h!
Cześć! Mam na imię Ewa. Mój blog to miejsce, gdzie pokazuję kosmetyki, głównie te do pielęgnacji. Moja skóra długo zmagała się z trądzikiem, obecnie mam 32 lata i nadal jest ona problematyczna. Nie szaleję z makijażem, kocham beże i brązy. Czasem przełamię to czerwienią, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej!

10 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Odpowiadam na każdy i bardzo sobie cenię kontakt z moimi Czytelnikami. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.

Nie jest to jednak miejsce na wklejanie linków, wiem jak trafić na stronę autora komentarza. Wszystkie wiadomości z linkami usuwam i nie odwiedzam takich blogów. Jeżeli chcesz, abym odwiedziła Twoją stronę napisz mi maila lub wiadomość na Instagramie.