Wygraj zestaw wosków Yankee Candle (03-10.09.2014)

Jak wspominałam w ostatnim poście z relacją ze spotkania blogerek, dziś przychodzę z podarunkiem dla Was!

Do zgarnięcia 2 zestawy 3 wosków Yankee Candle!


  • Zestaw 1 French Lavender, White Gardenia, Baby Powder
  • Zestaw 2 French Lavender, White Gardenia, Waikiki Melon

Warunki są proste:
  •  Należy być obserwatorem tego bloga
  •  Należy polubić fp Yankee World  

Konkurs trwa do 10 września. Zgłaszamy się w formularzu poniżej. Powodzenia! 

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu  jestem ja, właścicielka bloga w-odcieniach-nude.blogspot.com. Nagroda pochodzi ze sklepu Yankee World
2. Konkurs trwa od 03.09.2014 do 10.09.2014 włącznie.
3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest obserwowanie bloga w odcieniach nude oraz polubienie fp Yankee World
4. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu wylosowany zostanie zwycięzca.
5. Zwycięzcę ogłoszę na blogu w przeciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Będę czekać na przesłanie adresu do wysyłki przez okres 5 dni. Nagrodę wyślę listem poleconym.
6. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodziców na wzięcie udziału w konkursie.

7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
Cześć! Mam na imię Ewa. Mój blog to miejsce, gdzie pokazuję kosmetyki, głównie te do pielęgnacji. Moja skóra długo zmagała się z trądzikiem, obecnie mam 32 lata i nadal jest ona problematyczna. Nie szaleję z makijażem, kocham beże i brązy. Czasem przełamię to czerwienią, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej!

15 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Odpowiadam na każdy i bardzo sobie cenię kontakt z moimi Czytelnikami. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.

Nie jest to jednak miejsce na wklejanie linków, wiem jak trafić na stronę autora komentarza. Wszystkie wiadomości z linkami usuwam i nie odwiedzam takich blogów. Jeżeli chcesz, abym odwiedziła Twoją stronę napisz mi maila lub wiadomość na Instagramie.