City of MakeUp, Targi Look i Beauty Vision

Ostatnio wspominałam o targach kosmetycznych, na których będę miała przyjemność uczestniczyć. Przeglądając program moją uwagę przykuło City of MakeUp.

Źródło


Wydarzenie to obejmuje:
  • FleshPack – czyli stworzenie jakieś części garderob z niekonwencjonalnych materiałów. Jak byłam mała to moim marzeniem było zostanie krawcową! Nawet przez krótką chwilę  miałam maszynę do szycia, ale miałyśmy trudną relację i poszła w świat.
  • MakeUp Serwis – godzinne spotkanie z ekspertem. Tu jestem bardzo ciekawa czego można się dowiedzieć. Dam Wam znać, bo będę brała w tym udział.
  • Kolor Serwis – czyli o tym jakie kolory nam pasują, a jakich powinnyśmy unikać.
Program wygląda bardzo ciekawie,  w dodatku jest darmowy, wystarczy zapisać się na listę. Wszelakie informacje możecie znaleźć pod tym linkiem.
Cześć! Mam na imię Ewa. Lubię naturalne kosmetyki, szczególnie pielęgnację. Służy ona mojej cerze, która przez długie lata zmagała się z trądzikiem. Nie szaleję z makijażem, kocham beże, brązy i szarości. Czasem przełamię to czerwienią czy mocnym różem, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem

14 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Odpowiadam na każdy i bardzo sobie cenię kontakt z moimi Czytelnikami. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.

Nie jest to jednak miejsce na wklejanie linków, wiem jak trafić na stronę autora komentarza. Wszystkie wiadomości z linkami usuwam i nie odwiedzam takich blogów. Jeżeli chcesz, abym odwiedziła Twoją stronę napisz mi maila lub wiadomość na Instagramie.