ROZDANIE! Wygraj rozświetlacz i puder rozświetlający z kolekcji Sun Illusion

W przedostatnim poście pokazywałam Wam przepiękną letnią kolekcję  Sun Illusion od Dr Ireny Eris, która wzbudziła Wasze zainteresowanie, szczególnie rozświetlacz z boskim tłoczeniem! 

Dziś przychodzę z rozdaniem, gdzie możecie wygrać wspomniany rozświetlacz i puder z drobinkami. Oba produkty są nowe.

Zasady są banalnie proste: wystarczy być moim obserwatorem (1 los), reszta rzeczy takich jak lubienie mnie na FB, IG, udostępnienie czy posiadanie mnie w blogrollu jest dla chętnych. Za każdą z tych rzeczy dostajecie 2 losy, a 3 losy macie za wiadomość w tradycyjnym polu dodatkowym.Rozdanie trwa do 14 lipca, wyniki ogłoszę do 18 – będzie to aktualizacja tego posta + wyślę wiadomość do szczęśliwca. Wysyłka na terenie naszego kraju. 

Mam nadzieję, że rozdanie przypadnie Wam do gustu i czekam na Wasze zgłoszenia.POWODZENIA!

Edit: nagroda trafia do Agnieszki KzMP
Cześć! Mam na imię Ewa. Mój blog to miejsce, gdzie pokazuję kosmetyki, głównie te do pielęgnacji. Moja skóra długo zmagała się z trądzikiem, obecnie mam 32 lata i nadal jest ona problematyczna. Nie szaleję z makijażem, kocham beże i brązy. Czasem przełamię to czerwienią, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej!

15 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Odpowiadam na każdy i bardzo sobie cenię kontakt z moimi Czytelnikami. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.

Nie jest to jednak miejsce na wklejanie linków, wiem jak trafić na stronę autora komentarza. Wszystkie wiadomości z linkami usuwam i nie odwiedzam takich blogów. Jeżeli chcesz, abym odwiedziła Twoją stronę napisz mi maila lub wiadomość na Instagramie.