Współpraca

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to pisz śmiało na:

kontakt@odcienienude.pl


Jest mi niezmiernie miło, gdy dzielicie się ze mną swoim doświadczeniem, przemyśleniami i radami odnoście strony. Naprawdę to doceniam.


Na powyższy adres możesz również kierować propozycje współpracy. Wiem, że to co robię jest wysokiej jakości i wartościowe, podchodzę do tematu współpracy profesjonalnie i tego samego oczekuję od drugiej strony. Nie współpracuję barterowo, ceny wpisów zaczynają się od 400 zł netto.  Paczki PR traktuję niezobowiązująco. Współpracuję z takimi markami jak Semilac, Resibo, Be.Loved, Yankee Candle, Kringle Candle, Moimi Czytelniczkami są głównie kobiety w wieku 25-34 lata. Część z nich jest ze mną od ponad 5 lat.  Integralną częścią mojego  bloga jest Instagram. Statystyki z Google Analytics wysyłam na życzenie.


Piszę również artykuły dla Allegro: o pielęgnacji, testuję gadżety i rozprawiam się z urodowymi mitami.
W zakładce O MNIE jest kilka słów o moich preferencjach kosmetycznych.

----

Najciekawsze wpisy, nie tylko kosmetyczne:

Mój blog został również wyróżniony w rankingach:Do napisania!

kontakt@odcienienude.pl

Cześć! Mam na imię Ewa. Lubię naturalne kosmetyki, szczególnie pielęgnację. Służy ona mojej cerze, która przez długie lata zmagała się z trądzikiem. Nie szaleję z makijażem, kocham beże, brązy i szarości. Czasem przełamię to czerwienią czy mocnym różem, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem