Rozdanie – zgarnij kredki Maybelline!

Ostatnio zapytałam się, czy jesteście zainteresowane kredkami z Maybelline, było sporo chętnych osób na nie, więc organizuję małe rozdanie.

Kredki są nowe, nieużywane. Ja nie będę z nich korzystać, niech przysłużą, któreś z Was. W skład wchodzą:
  • Kredki Master kajal w kolorze Dark Jade oraz Lapis Blue
  • Kredki Master Smoky w kolorze Smoky Violet oraz Smoky Black

Warunek jest tylko taki, aby być obserwatorem bloga i wypełnić formularz. Jednak jeżeli macie mnie blogrollu czy umieścicie notkę – dajcie znać, będę liczyć Wasz głos podwójnie.Regulamin: 
1. Organizatorem konkursu i sponsorem nagrody jestem ja, właścicielka bloga w-odcieniach-nude.blogspot.com
2. Konkurs trwa od 03.06.2014 do 15.06.2014 włącznie.
3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest obserwowanie bloga w odcieniach nude.
4. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu wylosowany zostanie zwycięzca.
5. Zwycięzcę ogłoszę na blogu w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Będę czekać na przesłanie adresu do wysyłki przez okres 5 dni. Nagrodę wyślę listem poleconym.
6. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodziców na wzięcie udziału w konkursie.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)


W najblizszym czasie będzie mnie trochę mniej w blogosferze, najbliższe 2 tygodnie będę miała rozjechane między Poznaniem, Toruniem i Warszawą. Przygotowałam jednak dla Was zapasowe posty, a po powrocie spodziewajcie się notki z zakupami z Bath&Body Works!
Cześć! Mam na imię Ewa. Mój blog to miejsce, gdzie pokazuję kosmetyki, głównie te do pielęgnacji. Moja skóra długo zmagała się z trądzikiem, obecnie mam 32 lata i nadal jest ona problematyczna. Nie szaleję z makijażem, kocham beże i brązy. Czasem przełamię to czerwienią, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej!

14 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Odpowiadam na każdy i bardzo sobie cenię kontakt z moimi Czytelnikami. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.

Nie jest to jednak miejsce na wklejanie linków, wiem jak trafić na stronę autora komentarza. Wszystkie wiadomości z linkami usuwam i nie odwiedzam takich blogów. Jeżeli chcesz, abym odwiedziła Twoją stronę napisz mi maila lub wiadomość na Instagramie.