Wyniki rozdania z kredkami Maybelline

Dziękuję wszystkim za udział! Bez zbędnego przedłużania – kredki lecą do nika88. Proszę o adres do wysyłki na mejla.

--

Ostatnie 3 tygodnie straszliwie mnie wymęczyły. Ciągle wyjazdy, nocowanie w hotelach to nie dla mnie. I jeszcze jak pomyślę, że w kolejnym tygodniu też muszę gdzieś jechać, to mnie strzela. Nie, nie,  jestem zwierzęciem wybitnie domowym. Plus jest taki, że zrobiłam małe kosmetyczne zakupy dla siebie – pokaże jak mi się uda jutro, jak wrócę do swojego domku. Oczywiście dla swoich czytelników też coś mam – wypatrujcie postów, bo mam dla Was kilka smakołyków!


Cześć! Mam na imię Ewa. Mój blog to miejsce, gdzie pokazuję kosmetyki, głównie te do pielęgnacji. Moja skóra długo zmagała się z trądzikiem, obecnie mam 32 lata i nadal jest ona problematyczna. Nie szaleję z makijażem, kocham beże i brązy. Czasem przełamię to czerwienią, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej!

10 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Odpowiadam na każdy i bardzo sobie cenię kontakt z moimi Czytelnikami. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.

Nie jest to jednak miejsce na wklejanie linków, wiem jak trafić na stronę autora komentarza. Wszystkie wiadomości z linkami usuwam i nie odwiedzam takich blogów. Jeżeli chcesz, abym odwiedziła Twoją stronę napisz mi maila lub wiadomość na Instagramie.