Owocowa rozkosz - Delicious Guava

Dziś przychodzę z ostatnim woskiem z kolekcji Viva Havana. Od razu napiszę, że to najbardziej letni, wakacyjny zapach. Nie jest to hit hitów, ale poprzednimi zapachami jestem odrobinę rozczarowana.  Mowa o:


Delicious Guava to zapach owocowy, egzotyczny. Lekko brzoskwiniowy z nutką mango. Kojarzy mi się z lodami wodnym. Przyjemny i ciężko, aby się komuś nie spodobał. Moc ma dobrą jest wyczuwalny w pomieszczeniu, ale nie dominuje. Zapach zmienia się również w trakcie palenia, Raz jest mocno owocowo, raz lekko kwaskowato. No lody wodne jak nic!

Do kupienia na goodies

Czym dla Ciebie pachnie lato?


Cześć! Mam na imię Ewa. Lubię naturalne kosmetyki, szczególnie pielęgnację. Służy ona mojej cerze, która przez długie lata zmagała się z trądzikiem. Nie szaleję z makijażem, kocham beże, brązy i szarości. Czasem przełamię to czerwienią czy mocnym różem, ale bez przesadyzmu;) Uwielbiam pięknie pachnące wnętrza i kawę z mlekiem

14 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Odpowiadam na każdy i bardzo sobie cenię kontakt z moimi Czytelnikami. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.

Nie jest to jednak miejsce na wklejanie linków, wiem jak trafić na stronę autora komentarza. Wszystkie wiadomości z linkami usuwam i nie odwiedzam takich blogów. Jeżeli chcesz, abym odwiedziła Twoją stronę napisz mi maila lub wiadomość na Instagramie.